Люксімекс-UA

Характеристики та вартість

Автономна каналізація "БОК-3"

Характеристики:

Обʼєм: 5,7 м³
Доб. очистка: 2,1 м³
Кількість осіб: 6-8
ø 1,5 м
Довжина: 3,9м

 

Автономна каналізація "БОК-4"

Характеристики:

Обʼєм: 7,9 м³
Доб. очистка: 3,5 м³
Кількість осіб: 8-15
ø 1,5 м
Довжина: 5,0м

 

.
БОК-5
БОК-10
БОК-15
БОК-20
БОК-25
Робочий об'єм
5 м
3
/доб.
10 м
3
/доб.
15 м
3
/доб.
20 м
3
/доб.
25 м
3
/доб.
Довжина
4.5 м
7.5 м
9.4 м
10.5 м
11.7 м
Ширина
2.3 м
2.3 м
2.3 м
2.3 м
2.3 м
Загальний об'єм
14 м
3
23 м
3
34 м
3
38 м
3
42 м
3
ціна
до уточнення
до уточнення
до уточнення
до уточнення
до уточнення
БОК-5
Робочий об'єм
5 м
3
/доб.
Довжина
4.5 м
Ширина
2.3 м
Загальний об'єм
14 м
3
Ціна
160 т. грн
БОК-10
Робочий об'єм
10 м
3
/доб.
Довжина
7.5 м
Ширина
2.3 м
Загальний об'єм
23 м
3
Ціна
203 т. грн
БОК-15
Робочий об'єм
15 м
3
/доб.
Довжина
9.4 м
Ширина
2.3 м
Загальний об'єм
34 м
3
Ціна
246 т. грн
БОК-20
Робочий об'єм
20 м
3
/доб.
Довжина
10.5 м
Ширина
2.3 м
Загальний об'єм
38 м
3
Ціна
280 т. грн
БОК-25
Робочий об'єм
25 м
3
/доб.
Довжина
11.7 м
Ширина
2.3 м
Загальний об'єм
42 м
3
Ціна
320 т. грн

Про комплекс

Біологічне очищення стічних вод — спосіб очищення стічних вод від забруднення залишками органічного походження. Очищення проводиться шляхом мінералізації органічних речовин (перетворенням їх у мінеральні сполуки — солі азотної кислоти та вугільної кислоти) завдяки життєдіяльності мікроорганізмів (в основному аеробних).

При біологічному очищенні стічних вод потрібний кисень (повітря), щоб підтримувати життєдіяльність бактерій та окислювати продукти розкладу органічних сполук. Процес очищення здійснюється в умовах, близьких до природних, — на полях зрошення і полях фільтрації; при високій інтенсивності діяльності мікроорганізмів — в аеротенках і біофільтрах. Внаслідок біологічного очищення стічні води не загнивають, стають прозорими, значно зменшується їхнє бактеріальне забруднення. Більша частина твердих речовин та жирів може видалятися зі стічних вод на етапі механічного очищення. Проте цей технологічний етап не може істотно зменшити концентрацію розчинених компонентів.

Таким чином, сполуки вуглецю та азоту, а також фосфати можуть пройти повз цей етап очищення.

Після механічної очистки стічні води потрапляють в біореактор для біологічного очищення. Тут розчинені субстанції за допомогою мікроорганізмів — так званого активного мулу — перетворюються на нову біомасу, двоокис вуглецю, елементарний азот та воду. Для виділення сполук азоту використовуються дві необхідні технологічні операції: фаза внесення кисню — нітрифікація. Під час нітрифікації мікроорганізми перетворюють амонійний азот на нітрат. Для цього в стічні води повинен подаватися кисень за допомогою аераційної системи.

У реакторі відбувається перетворення компонентів стічних вод і осаду необхідного для цього активного мулу у циклічній послідовності. Поданий аераційною системою кисень є істотним для очистки стічних вод. При традиційному способі з використанням активного мулу суміш стічних вод і активного мулу з біореактора тече у відстійник вторинного очищення. Активний мул осаджується у відстійнику вторинного очищення, а біологічно очищені стічні води відводяться — або подаються на наступний етап очищення. Для очистки стічних вод у відстійнику вторинного очищення необхідно, щоб частина осадженого активного мулу знову подавалась у біореактор як рециркуляційний активний мул. Інша частина подається як надлишковий активний мул для обробки осаду.

Стічні води з будинку (з кухні, сан.узлів, з пральної, посудомийної машини) надходять самопливом в автономну каналізацію,де вони очищуються аеробним способом*. У ньому відбувається механічне очищення та освітлення стоків (утримання твердих речовин і жирів) і біологічна очистка (руйнування органічних сполук, що містяться у воді).
     Очищена вода самопливом виходить із системи до дренажу.
   Вода, що пройшла очищення в автономній каналізації аеробного способу очистки, – безбарвна, не містить неприємний запах, нешкідлива для навколишнього середовища. Степінь очистки до 97%. Дренаж для відведення очищеної води займає зовсім небагато місця.
  Наприклад, для сім’ї з 4 чол. площа дренажу становить лише 2х3 м* (*за умови, що тип г’рунту пісок).

Вилучення мулу відбувається 1 раз на 6міс-1 рік в залежності від сезонності експлуатації автономної каналізації.

Завдяки біологічному очищенню не потрібно додавати бактерії або біопорошки.
 Комплекс мікроорганізмів утворюється самостійно (природним шляхом) протягом 14-ти днів з початку користування системою, завдяки еаробному способу очищення.

*аеробний спосіб очистки це очищення господарсько-побутових стічних вод населених пунктів, а також промислових підприємств. Вони основані на здатності мікроорганізмів використовувати в процесі життєдіяльності багато органічних і неорганічних сполук і видаляти їх із стічних вод. Властивості мікроорганізмів використовуються в очисних спорудах за участю кисню (аеробні процеси. У процесі біологічного очищення токсичні речовини перетворюються в нешкідливі продукти окиснення: воду, діоксид вуглецю та інші. Очищені стічні води можуть використовувати для зрошення сільськогосподарських земель, у системах виробничого водопостачання тощо.

Перед скиданням у водні об’єкти очищені стічні води знезаражують (як правило, хлоруванням).

Переваги установок

Висока ступінь очистки

Видаляється 95-98 % забруднюючих речовин

Відсутність запахів

Очищена стічна вода прозора і не має запаху

Мінімальна вартість експлуатації

Мінімальна витрата електроенергії. Немає внутрішніх рухомих деталей, за якими було б необхідно наглядати або заміняти

Мінімальна вартість монтажу

Просте обслуговування і автоматизація процесу

Мінімальна потреба бетонних робіт

Нескладна установка.

Легко перевозити

Міцна і легка конструкція зі склопластику

Сертифікати