fbpx

Про купель

Купель «ФУРАКО» від компанії ТОВ «Люксімекс-Україна» розроблена спеціально для найвимогливіших клієнтів. Створюючи купель, ми ставили такі завдання: чистота стилю і сучасний дизайн; максимально зручна експлуатація печі і купелі в цілому; довговічність. Дизайнери постаралися зробити купіль привабливою, прибрати всі зайві деталі і лінії форми. Зверніть увагу на підгонку всіх елементів і лаконічність рішень. Як елітні автомобілі збирають вручну, підганяючи кожен елемент, так і  купель «ФУРАКО» можна вважати, створеної спеціально для Вас, оскільки ми намагалися врахувати всі нюанси. Інтегрована в чашу купелі піч з харчової нержавіючої сталі забезпечить максимально швидке нагрівання, зручну закладку дров, а встановлене в дверцятах печі жаростійке скло дозволить не тільки контролювати процес горіння, але і створить додатковий затишок і романтику. Димохід має спеціальний захисний екран з нержавіючої дзеркальної сталі, що гарантує захист від можливих опіків. Естетичний краник зливу купелі розташований в зручному місці і може використовуватися також для наповнення купелі.

Чаша купелі виготовляється з композитних матеріалів, з використанням захисного гелькоута преміум класу зі спеціальної серії для виробництва басейнів від компанії ТОВ «Люксімекс-Україна». Покриття від компанії ТОВ «Люксімекс-Україна» гарантує довговічність чаші, її чудові зовнішні характеристики, воно приємне на дотик; вода в такій чаші особливо красива і прозора. За чашею легко доглядати, на ній не накопичується бруд і не утворюється цвіль. Особливо хочемо відзначити екологічність нашої чаші, що підтверджено спеціальними сертифікатами. Оздоблення купелі виконано з високоякісної деревини (на вибір за бажанням клієнта). Деревина попередньо піддався температурній обробці в спеціальних умовах, що надає її стійкість до впливів навколишнього середовища, стабільність (збереження форми), міцність, довговічність і гарний зовнішній вигляд. Додатково деревина просочується спеціально розробленим складом на основі алкіду, який забезпечує високий захист від вологи, гниття, цвілі і грибків. Купіль змонтована на металевому каркасі, покритому вологостійким полімерним покриттям. Ідеально розрахована нашими інженерами конструкція надає стійкість, надійність і довговічність всьому виробу.

Опціонально ми пропонуємо установку наступного обладнання в купіль: система гідро-, аеромасажем, багатобарвним підсвічування.

  • Внутрішній діаметр: 185/205 см
  • Висока ванна: 105 см
  • Глибина ванни: 95 см
  • Люди: 4-6
  • Ємність: 1300 л
  • Вага: 200 кг

Вартість купелі

2400 Є

Переваги наших купелей

Використання кращих композитних матеріалів європейського виробництва

Бездоганний зовнішній вигляд, комфорт, екологічність і безпеку наших купелей

Високоякісна обробка з термодеревини

Експлуатація в приміщенні або на вулиці при будь-якій погоді

Довговічність, зносостійкість і простота в догляді

Сертифікати

Зв'язатись з нами

    * Я згоден на обробку моїх персональних даних