Люксімекс-UA

Характеристики та вартість

ЖУ-2.5
Робочий об'єм
2.45 м
3
/доб.
Висота
1.5 м
Довжина
2.3 м
Ширина
1.1 м
image4572

Про жироуловлювачі

 Сепаратори жиру (жироуловлювачі), призначені для очищення стічних вод, від жирових фракцій, а також твердих нерозчинних речовин, що виводяться в системи каналізації з підприємств харчового виробництва, громадського харчування. Необхідність застосування даних пристроїв, відповідно до ДБН В.2.2-25: 2009 та ДБН В.2.5-64: 2012, полягає в тому, що вони перешкоджають накопиченню НЕ розчинених жирових речовин на стінках трубопроводу, які можуть привести до аварійного виходу з ладу каналізаційної системи.

Жири та олії, які забруднюють каналізаційні системи, можуть на довгий час призупинити роботу. При митті посуду, ємностей, сировини, обладнання і вузлів жири і масла осідають на стінках каналізаційних труб і створюють таким чином «пробки», які перешкоджають нормальному водовідведення. Миючі засоби, що використовуються на підприємствах, не можуть в повній мірі розчинити жири і запобігти утворенню «пробок». Рано чи пізно настане момент, коли каналізація не зможе пропускати зливну воду і система зливу буде засмічена повністю, що автоматично призупинить робочий процес. Дана ситуація спричинить за собою збитки: тимчасові (чим довше простий в роботі підприємства, тим більше неотриманого прибутку, що можна прирівняти до збитків) і фінансові (кошти на ремонт каналізації, відновлювальні роботи, нормалізація санітарного стану).

Убезпечити від засмічення каналізаційних систем жирами і маслами допоможе спеціальний пристрій – жироуловлювач від компанії ТОВ «ЛЮКСІМЕКС-Україна»

«Люксімекс-Україна пропонує  жироуловювач, призначений як для приватного, так і для промислового користування, (приватний будинок, дача, котедж, кондитерська фабрика), для комерційного використання в кафе, їдальнях, ресторанах. Матеріал, що використовується для виготовлення жировловлювача – епоксидна смола армована скловолокном.

Сертифікати