Забезпечує безперешкодний доступ
Мінімальна потреба та вартість монтажних робіт
Мінімальна вартість експлуатації
Доводимо до Вашого відома, що підйомна платформа для маломобильного населення
серії ПП, створена нашим підприємством і відповідає ДСТУ ISO 9386-1: 2005.
1. Підйомна платформа
2. Паспорт підйомної платформи
3. Пульт управління
1 – Каркас; 2 – Каретка; 3 – Площадка; 4 – Огорожа поворотна; 5 – Електродвигун з лебідкою; 6 – Автоматичний вимикач
Шафа розподільча для живлення електричного
двигуна
1) ПРИМІТКА: Для забезпечення безпеки роботи необхідно ознайомитися з нижченаведеними інструкціями. Помилки при проведенні монтажу або експлуатації можуть привести до серйозних
травм. Перед монтажем платформи уважно ознайомтеся з діючоими інструкціями.
2) Зберігайте інструкції з метою звернення до них в подальшому.
3) Дана платформа була сконструйована і вироблена тільки в цілях, зазначених у даному матеріалі. Будь-яке інше використання, яке не визначене в даній документації, може привести до появи несправностей і стати причиною виникнення небезпеки при експлуатації.
4) Виробник знімає з себе всю відповідальність, пов’язану з неправильним використанням або використанням не за призначенням ПП.
5) Перед тим, як проводити будь-які роботи з ПП, вимкніть її від мережі живлення.
6) Рекомендуємо використовувати диференційний вимикач з порогом спрацьовування 0,003 А, термороз`єднювач ланцюга на 6А.
7) Переконайтеся в надійному заземленні металевого корпусу.
8) При аварійній ситуації монтажник повинен надати всю інформацію, що стосується ручного режиму роботи ПП, а також передати користувачеві перелік правил по ТБ.
9) Не допускається знаходження поблизу пристрою під час роботи дітей та інших сторонніх осіб.
10) З метою запобігання непередбаченого увімкнення ПП не допускається безконтрольне залишення ПП у включеному стані.
11) Ремонт обладнання допускається проводити тільки кваліфікованими спеціалістами.
12) Техобслуговування: принаймні, кожні 6 місяців перевіряйте роботу пристрою і особливо стан тросів, вузли механічного зусилля приводу і пристрої витягу і зачеплення.
13) Будь-які операції, не передбачені цими інструкціями, вважаються неприпустимими.
Монтаж здійснюється за допомогою анкерних болтів.
Підйомна площадка не повинна впиратися в грунт для запобігання ушкоджень в результаті переміщень грунту.
Кріплення необхідно виконувати на стільки міцно, щоб вони витримували передбачувані навантаження.
Переконайтеся в тому, що характеристики мережі електроживлення відповідають параметрам, зазначених в технічних характеристиках, і тільки після цього підключайте до мережі. При необхідності застосовується подовжувальний кабель, з дотриманням слідуючих значень: довжина подовжувального кабелю, м / площа перетину кабелю, мм – до 20м / 1,6 мм 2 ; від 20 до 50м / 2,5 мм 2 .
Підниміть платформу в верхнє необхідне положення. При невідповідності висоти положення підйомної площадки, проведіть коректування за допомогою рухомого монтажного елемента обмежувача (МЕО-1). Для цього: відпустіть стопорні гвинти рухомого монтажного елемента обмежувача (МЕО-1) та зафіксуйте його у потрібному положенні і затягніть гвинти.
Переконайтеся в тому, що характеристики мережі електроживлення відповідають параметрам, зазначеним в технічних характеристиках.
Перед початком використання переконайтеся, що перемикач управління знаходитися в положенні «Вимкнено».
1. Перед початком руху переконайтеся, що ніхто і ніщо не заважає руху платформи.
2. Управління здійснюється натисканням кнопки на пульті управління, яку необхідно включити відповідно до напряму руху. Не перемикайте відразу з положення одного ходу в зворотнє, деякий час утримуйте платформу в нерухомому положенні.
3. Якщо підйомна платформа не може підняти вантаж з першого разу, необхідно відразу вимкнути її, відпустивши кнопку, щоб уникнути пошкоджень і нещасних випадків.
Даний агрегат повинен проходити ТО два рази в рік відповідними фахівцями. Результат перевірки необхідно вносити в журнал.
1. Регулярно перевіряйте сталевий трос по всій його довжині на наявність пошкоджень, а також справність кінцевих обмежувачів. Якщо сталевий трос має пошкодження (надломи, розщеплення), його необхідно замінити фірмовим запасним тросом.
2. Регулярно обробляйте солідолом рухомий блок троса і маслом напрямні підшипники каретки.
3. Перевіряйте плавність ходу всіх механічних деталей в вимкненому положенні установки.
4. Перевіряйте надійність кріплення гвинтів, що фіксують платформу і редуктор.
5. Перевіряйте надійність кріплення гвинтів, які фіксують затискачі сталевого кабелю.
6. Періодично перевіряйте працездатність вимикача електродвигуна і кнопкового вимикача.
При використанні підйомної платформи необхідно застосовувати заходи для запобігання ураження електричним струмом, травм та пожежі.
До початку експлуатації установки вивчіть дані правила і дотримуйтесь їх в процесі роботи.
· Утримуйте місце улаштування підйомної платформи в порядку. Безлад підвищує ризик нещасних випадків.
· Враховуйте вплив навколишнього середовища. Не використовуйте електрообладнання поблизу легкозаймистих рідин або газів. Подбайте про хороше освітлення.
· Слідкуйте за тим, щоб діти перебували на безпечній відстані від електрообладнання! Не дозволяйте стороннім особам контактувати з приладом або тросом, сторонні повинні перебувати на безпечній відстані від робочої області.
· Не перевантажуйте агрегат, не перевищуйте максимальне навантаження.
· Використовуйте агрегат тільки за призначенням. Не використовуйте агрегат для цілей і робіт, для яких він непризначений.
· Не дозволяйте стояти або працювати під піднятою платформою.
· Не використовуйте кабель не за призначенням. Не тягніть за силовий кабель, щоб вийняти штепсель з розетки. Захистіть кабель від дії високої температури, попадання масла і зіткнення з гострими кутами.
· Ретельно доглядайте за вашим агрегатом. Дотримуйтесь приписів інструкції з технічного обслуговування. Регулярно перевіряйте штепсель і кабель, а також сталевий трос. В разі пошкоджень їх необхідно відремонтувати із залученням спеціаліста.
· Виймайте штепсель якщо автомат не використовується або залишається без нагляду.
· Під відкритим небом можна використовувати тільки дозволені і позначені подовжувальні кабелі (до 20 м -1,6 мм 2 ; 20-50 м -2,5 мм 2 )
· Будьте уважні і ретельно контролюйте процес роботи.
· Перевірте прилад на наявність пошкоджень. Перед використання агрегату переконайтеся в правильному функціонуванні пристроїв безпеки. Перевірте працездатність рухомих частин, переконайтеся у відсутності заклинювань і інших несправностей. Усі деталі повинні бути правильно встановлені і повинні відповідати вимогам нормативів, щоб забезпечити бездоганну роботу приладу.
· Ремонтні роботи повинен проводити тільки фахівець з електроустаткування, в іншому випадку виникає загроза оператору. Характеристики даного агрегату відповідають вимогам діючих нормативів по техніці безпеки.
· Розетка повинна бути надійно заземлена, а електрична мережа повинна бути обладнана електромагнітним пристроєм захисту.
· Демонтаж агрегату в процесі роботи, підключеного до мережі, не допускається.
· Не стійте під піднятою платформою.
· До початку роботи перевірте справність всіх перемикачів.
· Не залишайте включений пристрій без нагляду.
УВАГА! ЕЛЕКТРОДВИГУН ПІДЙОМНОЇ ПЛАТФОРМИ НЕ ОБЛАДНАНИЙ ЖОДНИМИ ПРИСТРОЯМИ ЗАХИСТУ ВІД ПЕРЕНАВАНТАЖЕННЯ, ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ ВИПАДКОВИХ І НЕБАЖАНИХ ЗАПУСКІВ. ТОМУ, ЯКЩО АГРЕГАТ НЕ МОЖЕ ПІДНЯТИ ВАНТАЖ, НЕ НАМАГАЙТЕСЯ ПРОДОВЖИТИ РОБОТУ І ДОЧЕКАЙТЕСЬ ОХОЛОДЖЕННЯ ДВИГУНА.